Aktuality


Vývrtky a další gastronomické zboží.

Rozšořujeme nabídku o základní gastronomické zboží! Začneme vývrtkami, protože ty prostě v obchodě s vínem nemohou chybět. Budeme se snažit nabídku vývrtek rozšiřovat a nabízet další šikovné věci patřící do kategorie vinné gastronomie. 


Olivy, olivové oleje a červená vína z Portugalska

Rozhodli jsme se, že ještě více rozšíříme nabídku a uděláme ji i zajímavější. Objednali jsme nakládané olivy, kvalitní extra panenské oleje a červená vína z Portugalska - ať máte co vybírat. ;-) Sledujte nabídku a snad v druhé polovině měsíce si budete moci ze zmiňovaných produktů vybrat!


Vína z Portugtalska

Dorazila nám vína z Portugalska a určitě je co zkoumat. Vybrali jsme vína z Madeiry (Blandy´s, Barbeito, Miles) a k tomu jeden pěkný vermut MOOT z madeirského vína. Dále klasické portské, ať rozšíříme výběr a z něho vyrobený vermut SOBERBO. Jako zajímavost jsme přidali sycený nápoj v plechovce s názvem Portonic, který míchá bílé portské s tonikem, citronem a mátou. Určitě je tedy z čeho vybírat. :-)


Nová likérová vína z Německa!

Chystáme pro vás další kousky z řady likérových vín - tentokráte budete moci zkusit, jak je dělají v Německu. V nabídce představíme vinařství Rebholz a bude obsahovat jak jedno klasické likérové víno tak jednu ročníkovou perličku!