🍷PO BEDNĚ - Alkohol - 14,5%

Objednávejte po celých kartonech!

1 karton - sleva 3%

2 kartony a více - sleva 5%

(sleva 5% se projeví až v zobrazení košíku)

"ʕ·͡ᴥ·ʔ◞🍷PO BEDNĚ" je naše nová služba, kde si můžete objednat z velkého výběru vín při odběru minimálního množství 6 vín (1 karton) a maximálního 24 vín (4 kartony). Všechna tato vína se nacházejí u našeho dodavatele a je možné zboží poměrně rychle vyexpedovat (max 2 pracovní dny). Může se však stát, že některá vína nebudou zrovna dostupná (skladové zásoby velkoskladu se bohužel nijak do našeho eshopu nepřenášejí) a bude tak potřeba vyčkat na nové naskladnění. Vždy je tedy potřeba se předem domluvit a nechat nás zjistit dostupnost přímo u dodavatele.

Doprava: Zasílání většího množství vín s sebou nese určitá rizika. Pro tuto službu jsme tedy zvolili rozvoz kurýrní službou MESSENGER, díky které dostanete vína v originálních krabicích, bez zbytečného balastu a  to vše pohodlně z ruky do ruky. Doprava ZDARMA je u této služby platná od hodnoty nákupu nad 5000.

Pro individuální sestavení kartonu různými víny z naší nabídky nás prosím kontaktujte - nějak to vymyslíme. ;-)

Po domluvě se dá objednat i po jednotlivých kusech, ovšem k vínům bude připočten poplatek za vyzvednutí z externího skladu (15 Kč / lahev). Menší objednávky lze pak zasílat i dalšími přepravními službami, kterté v současnosti využíváme.